UAB "Konsultacijos verslui"

Mums svarbiausia yra Jūsų sėkmė


Kas mes

UAB "Konsultacijos verslui" teikia profesionalias viešųjų pirkimų bei Europos Sąjungos fondų paramai gauti, konsultacijas.

Dirbdami, siekiame užtikrinti, kad dalyvaujantieji konkursuose vadovautųsi visais galiojančiais LR įstatymais, o procesas būtų nuoseklus, t. y. būtų tinkamai ir kruopščiai pasiruošta kiekvienam etapui.

Vizija

Išskirtinė ir unikali įmonė, kurioje kiekvienas klientas vertinamas, problemos sprendžiamos individualiai, ieškant atskirų atsakymų, o paslaugos teikiamos laikantis aukščiausios kokybės standartų.

Misija

Tapti išskirtine įmone, kurioje orientuojamasi į individualų darbą su klientu, siekiant patenkinti jo specifinius poreikius.

Tikslas

Teikti aukščiausios kokybės paslaugas klientams, patenkinant individualius jų poreikius ir taip padedant tapti išskirtiniais rinkoje.

Patirtis

Dirbame su ES parama ir viešaisiais pirkimais jau 11 metų. Turime sukaupę daug patirties, kurią pasiruošę pritaikyti Jūsų projektams.

Komanda

Su Jūsų projektais dirba turintys atitinkamą išsilavinimą ir patirtį specialistai. Jie žino, KĄ ir KAIP reikia daryti, kad Jūsų projektas laimėtų.

Užsirašykite NEMOKAMAI konsultacijai ir sužinokite,
kaip Jūs galite gauti finansavimą savo verslui arba projektui
greičiau ir patikimiau